www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Житомирська «Батьківщина» закликає учасників виборів до чесної боротьби

16 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відчуття неминучого кінця, усвідомлення, що шансів обратися деяким партіям, чий рейтинг стрімко падає, на новий термін майже не залишилося, штовхає їх до використання найбрудніших інструментів ведення виборчої кампанії.
Неспроможність таких політиків пред’явити суспільству бодай один реальний здобуток, що стратегічно покращив життя мешканців Житомирщини та Житомира, призводить до того, що вони вдаються до останньої надії — дискредитації головного політичного опонента — кандидатів у депутати до різних рад від ВО «Батьківщина».
Роблять вони це в геть принизливий та огидний спосіб, залучаючи продажних активістів (посіпак та криміналітета, які фігурують у кримінальних справах по звинуваченню у вимаганні хабарів, рекеті та розкраданню майна, а дехто цим займається постійно і без фігурування в матеріалах слідства).
Ми закликаємо громадськість бути пильними і повідомляти про подібні провокації правоохоронні органи.
Владі корумпованих політиків залишилися лічені дні, а потім їм доведеться відповідати за все, зокрема і за використання брудних наклепницьких технологій у політичній боротьбі, якими політичні пройдисвіти принижують насамперед себе. Замість купівлі кишенькових псевдо активістів, краще б допомогли відомій волонтерці, кандидату в депутати від ВО «Батьківщина» Юлії Толмачовій на придбання життєво важливих речей на Схід України нашим захисникам.
Наголошуємо: громада Житомирщини вимагає чесних та справедливих місцевих виборів, а не цирку з елементами трилеру.

Валентин БОРТНИК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,