www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Юлія ТИМОШЕНКО: «Місцеві вибори — це справжній референдум щодо ставлення до президента і його політики»

23 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Настав час зняти нарешті рожеві окуляри та припинити шукати виправдання тому, що замість обіцяних змін Україна отримала від президента лише безглузді й небезпечні експерименти з життям людей. Вибори 25 жовтня — це шанс обрати професіоналів, які зможуть на місцевому рівні протистояти антинародним рішенням центральної влади.
На цьому наголосила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Львові.
«Наразі немає ані президентських, ані парламентських виборів — ми не можемо зараз змінити центральну владу. Але замість фейкового народовладдя та «потішних опитувань», які ініціює президент, у нас є офіційні, реальні місцеві вибори. Це будуть вибори особливого значення, бо люди матимуть змогу не просто обирати місцеву владу, а сказати «так» або «ні» тому курсу, яким сьогодні президент веде країну. Якщо вся країна скаже цьому «ні», то найближчим часом ми будемо мати повне перезавантаження влади», — зазначила голова партії.
Юлія Тимошенко переконана: голосувати потрібно не за обіцянки, а за те, що вже зроблено. Обираючи, потрібно аналізувати дії, професіоналізм кандидатів, аби не було чергових експериментів над країною.
«Усе залежатиме від того, які прийдуть депутати, мери, голови об’єднаних територіальних громад, бо саме ці люди мусять стати барикадою, яка не дозволить розбазарити ресурси та здати інтереси громади. Тому потрібно дуже уважно підійти до вибору і зробити так, щоб місцеві команди своїми професійними, моральними та патріотичними якостями відповідали тим викликам, які постали перед місцевим самоврядуванням. Неможливо щоразу кидати країну в експерименти. Їх уже наробили достатньо, тому треба нарешті наводити в країні лад і діяти в інтересах українців!» — закликала Юлія Тимошенко.

Віктор РОМАНЕНКО

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,