www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Визначено переможця конкурсу відеоробіт «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді»

23 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 5 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно зі службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради організували конкурс відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді» серед закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.
Основні цілі і завдання конкурсу — залучення уваги широкої громадськості до проблеми насильства в сім’ї шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію. Конкурс проводився в одній номінації на тему: «Зупинимо насильство разом».
15 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії на визначення переможця конкурсу відеоробіт. За результатами голосування перемогу здобула ЗОШ №2.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,