www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітання 48/2020

27 листопадаа 2020 | Оприлюднив: | 175 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

1 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Шановні працівники прокуратури! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Ваша діяльність відіграє надважливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як правової держави. Високий професіоналізм, принциповість та особиста порядність кожного співробітника прокуратури — надійна запорука успіху в боротьбі з корупцією, злочинністю та забезпеченні стабільності в суспільстві.
За всіма вашими діями і вчинками — утвердження верховенства закону і права. Нехай вони служать дороговказом на вашому професійному шляху.
Зичу мужності й наполегливості, натхнення та удачі в роботі, щастя і злагоди в родинах, міцного здоров’я та благополуччя!

Микола БОРОВЕЦЬ, міський голова

 

3 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Щороку, 3 грудня, разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Його проголошенням Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави.
Милосердя та доброта здавна були в традиціях українців. Наша держава і громада впевнено рухаються до створення суспільства рівних можливостей для всіх, усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак, долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу й непохитну віру в життя, стають соціально активними й життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі — й абсолютно здорових людей.
Бажаю громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування, витримки, здоров’я, оптимізму, втілення всіх планів та задумів.
Також висловлюю вдячність усім, хто опікується людьми з особливими потребами. Нехай ваша щоденна турбота наповнює їх серця теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Микола БОРОВЕЦЬ, міський голова

 

Щиро вітаємо з Днем народження ветеранів Великої Вітчизняної війни, афганської війни, учасників бойових дій і активістів ветеранської роботи:

Валерія Володимировича СмолярА — 27.11.1965 р.н.
Антоніну Трохимівну Герус — 29.11.1928 р.н.
Григорія Омельяновича ОсадчукА — 29.11.1929 р.н.
Івана Івановича ГНІБІДЕНКА — 29.11.1953 р.н.
Віктора Степановича ЛУК’ЯНЦЯ — 30.11.1962 р.н.
Володимира Федоровича ПІДВОЛОЦЬКОГО — 30.11.1952 р.н.
Броніслава Володимировича Вещицького — 02.12.1928 р.н.
Миколу Марковича Наумова — 02.12.1940 р.н.
Ольгу Василівну Пузовік — 03.12.1930 р.н.

В.ПАРФЬОНОВ, голова міської організації ветеранів
Ю.ШЕВЧУК, голова Спілки ветеранів афганської війни
редакція газети «Звягель»

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,