www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


28 листопада — День пам’яті жертв голодоморів

27 листопадаа 2020 | Оприлюднив: | 10 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Шановні краяни!
У літопис українського народу чорними літерами назавжди закарбувалися трагічні події голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Вони стали масштабною національною трагедією.
Унаслідок умисно створених умов, несумісних із життям, в Україні за різними підрахунками загинули від 1 до 10 мільйонів людей. Надзвичайно висока ціна, яку заплатив наш народ за прагнення до свободи. Це був свідомо й чітко спланований тоталітарним режимом геноцид проти українців.
Штучно створений масовий голод мав на меті не лише фізично знищити людей, а й придушити український національно-визвольний рух, викликати покору і страх. Українському народові, якого ніколи не щадила доля, було завдано глибоку духовну рану, яка донині нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців та сучасне покоління.
Новоград-Волинська міська територіальна громада також відчула на собі нестерпний біль голодоморів. Чи не кожен із нас у ті роки втратив частинку свого родового коріння.
Закликаю в спільній молитві згадати жертв голодоморів. Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу творити добро, жити в мирі та злагоді на рідній землі. Нехай Господь Бог береже і направляє нас в усіх добрих ділах.
Вічна пам’ять жертвам голодоморів!

Микола БОРОВЕЦЬ, міський голова

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,