www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


У Новограді-Волинському реалізовано ще один проєкт Бюджету участі — «Шахове королівство»

27 листопадаа 2020 | Оприлюднив: | 20 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

20 листопада завершено роботи з облаштування ще однієї зони відпочинку в міському Парку культури та відпочинку — «Шахового королівства». Проєкт реалізовано в межах Бюджету участі (громадський бюджет)-2020 на суму 100000 грн.
Автор проєкту Анна Власюк зазначає, що ідея виникла не спонтанно, адже ні для кого не новина, що міський парк потребує оновлення, змістовного й різнопланового наповнення, аби позбавитися занедбаності та одноманітності.
Метою реалізації проєкту «Шахове королівство» стало поліпшення умов благоустрою міського Парку культури та відпочинку, створення комфортних умов для відпочинку, а також створення якісно нового майданчика для інтелектуального дозвілля новоград-волинців.
Новостворена зона відпочинку має сучасний вигляд, є вільнодоступною та розрахована на всі вікові категорії населення. У подальшому заплановано здійснити озеленення новоствореної зони відпочинку.
Основний меседж авторки проєкту Анни Власюк до всіх новоград-волинців: не бути байдужими та не залишатися осторонь можливостей покращувати своє місто, висловлювати власну позицію та діяти!

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,