www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Територіальний центр забезпечив паливом усіх, хто його потребує

25 Грудня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

В осінньо-зимовий період територіальний центр соціального обслуговування приділяє особливу увагу наданню соціально-побутових послуг ветеранам та громадянам похилого віку в умовах карантину.
Працівники відділення соціальної допомоги вдома провели обстеження технічного стану опалювальних систем у 556 осіб, які знаходяться на обслуговуванні. Усі, хто потребує твердого палива, забезпечені ним на 100%. Організовано 11 бригад соціального патрулювання для раннього виявлення осіб, які знаходяться на вулиці та мають ризик отримати переохолодження.
В установі постійно надається допомога особам, які перебувають у складних життєвих обставинах: є запаси одягу, взуття та продуктів харчування. Велика увага приділяється проведенню інструктажів із техніки пожежної безпеки та роз’яснювальній роботі щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, особливо звертається увага на очищення димоходів від сажі, побілку та штукатурку труб, стін на горищах.
Постійно працює «гаряча лінія» за номером: (04141) 3-87-00.

Територіальний центр міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,