www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вихованців Будинку дитини привітали з новорічно-різдвяними святами

31 Грудня 2020 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із нагоди новорічно-різдвяних свят міська влада передала вихованцям Будинку дитини солодкі подарунки: фрукти та цукерки. Щоб привітати дітлахів із прийдешніми святами, до КУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради 24 грудня завітали заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та начальник служби у справах дітей цього ж управління Нонна Лойко.
На сьогодні в закладі перебуває 24 дитини віком до 7 років, які, крім батьківської турботи, потребують медико-соціального захисту, оскільки мають вади фізичного та розумового розвитку.
Наразі заклад знаходиться в стадії реформування. Будинок дитини перепрофільовують у паліативний хоспіс для дітей. Тут надаватимуть паліативну допомогу пацієнтам із важкими захворюваннями, що не можуть бути вилікувані сучасними і доступними методами та засобами і супроводжуються вираженими больовими симптомами, тяжкими розладами життєдіяльності. Такі діти потребують кваліфікованої медичної допомоги, догляду та психологічної підтримки.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,