www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


СТАРТУЮТЬ НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

07 Травня 2010 | Оприлюднив: | 414 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Цьогорічні міські старти «Козацького гарту» були проведені на базі спорткомплексу ДЮКФП. Розпочались вони урочистим шикуванням, де судді оцінювали зовнішній вишкіл команд-учасниць, їхні девізи. З привітанням до присутніх звернувся головний суддя змагань, методист міського ІМЦ С.А.Бондарчук, яка, привітавши, розповіла про положення проведення цьогорічних стартів.
У першому турі на знання теорії найбільш підготовленими, на думку членів журі, виявилися нащадки козацької доблесті із ЗОШ №6, 3 і 10, міської гімназії, колегіуму.
У практичних спортивних заходах, до яких увійшли: човниковий біг 4х9 м, стрибки в довжину з місця, віджимання від підлоги (хлопці), стрибки на скакалці (дівчата), естафета на доріжках стадіону з елементами гладкого бігу, туризм, подолання перешкод, багатоскоки на одній нозі, футбол, найвдаліше виступили юні козачата та козачки ЗОШ №10. Вони лише на один пункт випередили суперників із ЗОШ №6. Також на один пункт поступилася команда ЗОШ №4 у боротьбі за третє місце. Четвертою у підсумковій таблиці розташувалася команда гімназії імені Лесі Українки.
Таким чином у спартакіадних стартах серед міських шкіл залишилося провести ще один вид програми — змагання серед спортивних класів, де навчаються учні 1997 р.н. Однак, переможець спартакіади школярів уже відомий — це колектив спортсменів із ЗОШ №6. Вперта боротьба за другий рядок турнірної таблиці триває між спортивними клубами колегіуму і гімназії.

Володимир БУРКОВСЬКИЙ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: