www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


ПРО СЕЗОННУ ТОРГІВЛЮ НА РИНКУ ПО ВУЛ.ЯНОВСЬКОГО

30 Травня 2008 | Оприлюднив: | 760 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Враховуючи звернення громадян, вже 7 рік поспіль членами виконавчого комітету міської ради приймається рішення про сезонну торгівлю на ринку по вул.Яновського, 2. Дозволено, як виняток, здійснення торгівлі сільськогосподарськими культурами (саджанці, розсада, овочі, фрукти, ягоди) на частині вулиці Шолом Алейхема терміном до 15 листопада 2008 року.
Адміністрація ринку зобов’язана забезпечити перекриття проїжджої частини та обладнати її столами для здійснення торгівлі. Рішенням визначено, що на даній території забороняється здійснення торгівлі промисловою групою товарів (крім тих, що вже працюють на даний момент); заборонено здійснювати торгівлю з автотранспорту та не допускається розміщення торгівлі за межами додатково відведеної території. Також адміністрація ринку має організувати щоденне, до 17.00, прибирання та механізоване миття території торгівлі.

Вы должны войти что бы писать комментарии.