«КОМІСАРСЬКИЙ» ТУРНІР — У АКТИВ!

\"«КОМІСАРСЬКИЙ»Щедрим на призові місця для вихованців новоград-волинської школи греко-римської боротьби став ХІІ Всеукраїнський юнацький турнір, присвячений пам’яті комісара-ковпаківця, Героя Радянського Союзу С.В.Руднєва (м.Путивль, Сумська область). Одразу троє звягельських спортсменів стали переможцями змагань, четверо — посіли треті місця.
Найсильнішими цього разу у своїх вагових категоріях виявилися Богдан Денисюк (47 кг), Іван Шевчук (25 кг) і Віталій Нагорнюк (45 кг).
Треті призери змагань — Владислав Коломійчук (35 кг), Андрій Гузик (32 кг), Сергій Власюк (29 кг) і Віталій Медведок (85 кг).
Дещо не пощастило наймолодшому учаснику турніру — нашому земляку Андрію Сусловцю, котрий у ваговій категорії до 25 кг боровся за третє місце, проте програв.
Відзначили також одного з тренерів новоград-волинської команди. Андрій Назарчук був нагороджений кубком за найкраще суддівство.
Загалом у турнірі взяли участь близько двох з половиною сотень борців греко-римського стилю з Києва, Харкова, Шостки, Конотопа, Сімферополя, Миргорода. ­Також — росіяни й білоруси.