www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


НОВОГРАД В ОБ’ЄКТИВІ

12 Серпня 2011 | Оприлюднив: | 525 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Маленькі «морженята» дитсадка №16 морозу й снігу не бояться!Нещодавно, під час прогулянки містом, мою увагу, як і багатьох інших новоград-волинців, привернула фотовиставка на вітринах гастроному «Ювілейний». Перехожі з неприхованою цікавістю розглядали кольорові фото, на деяких, навіть, відшукуючи себе, своїх родичів і друзів. Та й не дивно, адже в об’єктив фотокамери дотепно й влучно потрапили найважливіші моменти громадського і спортивного життя міста: День Перемоги, День молоді, «Пробіг заради життя», Свято «моржів» у дитячому садку «Веселка», найрізноманітніші спортивні змагання: футбол, волейбол, бокс, армреслінг, настільний теніс… Відразу відчувається: фотограф — справжній прихильник фізичної культури й здорового способу життя.
Останніми роками професійні заняття східними єдиноборствами набувають дедалі більшої популярності серед молодих новоград-волинцівІ я не помилилася. Олександр Стопичев, — автор та ініціатор «Звягеля спортивного»(саме таку назву носить фотовиставка) — Почесний працівник фізичної культури і спорту України, Голова ради ветеранів спорту Новограда-Волинського, вже більше 40 років працює на освітянській ниві. Фотографією Олександр почав захоплюватися ще у шкільні роки. Пізніше — тривалий час працював позаштатним фотокореспондентом у місцевій газеті «Лесин край», а рік тому придбав нову фотоапаратуру і знову всерйоз захопився репортажами.
Ідея виставки, за його ж словами, назріла вже давно, однак лише цьогоріч, на «Лесині джерела», за сприяння мера Володимира Загривого й міськвиконкому, багаторічний задум втілився у життя. Фотографії Олександр Анатолійович робив в Ужгороді, де натрапив на ще одну грандіозну подію — Міжнародний зліт байкерів — видовище, яке неможливо забути, а тим паче — не зафіксувати на фотокамеру! «Яка ж краса! Я там не міг відірватися, очі розбігалися: як фотографувати, кого фотографувати…»
Перша матчева зустріч боксерів Новограда і Житомира подарувала море позитивних емоцій місцевим любителям спортуУ майбутньому на Новоград чекають нові спортивні події, а отже, як обіцяє автор, — нові фотовиставки. І цілком ймовірно, що до наступного кадру потрапите саме ви. Тож посміхайтеся — вас знімають!

Уляна РОЗГОН, студентка I курсу напряму журналістика ІМВ НАУ
Фото О.СТОПИЧЕВА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: