ПІДРОСТАЮТЬ СИЛАЧІ

У відкритій першості Хмельницької області з важкої атлетики, що пройшла у місті Понінка, взяли участь п’ятеро спортсменів із Новограда-Волинського. Загалом же турнір відвідали близько 70 молодих любителів цього виду спорту (1997 року народження і молодших), котрі представляли 9 команд.
Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи і ДЮСШ ФСТ «Спартак» здобули три нагороди. Найкраще серед новоград-волинців виступив десятирічний Олег Ніколаєнко, — отрий став переможцем змагань у ваговій категорії до 37 кг. До речі, Олег виявився ще й наймолодшим учасником цього турніру.
Звягельчани Ярослав Кухтюк і Михайло Камшилін стали срібними призерами. Ярослав — у категорії до 34 кг, Михайло — до 45 кг. Також спробували свої сили на турнірі Юрій Бахур і Максим Іскров, однак цим юнакам не вдалося продемонструвати результати, які би дозволили посісти місце у призовій трійці.
Тренер відділення важкої атлетики міської ДЮСШ Валерій Постіженко в цілому залишився задоволений виступом своїх вихованців.