БОРЦІ ГРЕКО-РИМСЬКОГО СТИЛЮ ПІДТВЕРДИЛИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО В ОБЛАСТІ

\"БОРЦІ18-19 листопада Житомир приймав обласний чемпіонат із греко-римської боротьби. Учасниками турніру стали 110 спортсменів із семи команд. Команда Новограда-Волинського та району виборола перше місце — жоден із наших земляків на цих змаганнях не залишився за бортом трійки призерів.
У віковій групі 1997-99 р.н. переможцем став Іван Бойко (вагова категорія — 59 кг).
Срібні призери — Олександр Лібега (35 кг), Дмитро Бойко (42 кг), Дмитро Кравчук (47 кг), Дмитро Поліщук (53 кг). Треті місця посіли Валентин Ліщук (35 кг), Артем Корольов (38 кг), Дмитро Сарницький (47 кг), Дмитро Герасимчук (73 кг), Євген Шевчук (73 кг).
У змаганнях молодших борців максимальний результат — у Максима Назарука (22 кг), Павла Кирилюка (32 кг), Андрія Гузика (35 кг), Віталія Нагорнюка (42 кг) і Богдана Хомечі (47 кг). Другі місця здобули Вадим Гнітецький (28 кг) і Владислав Коломійчук (35 кг). Третіми стали Андрій Сусловець (25 кг), Сергій Власюк (35 кг), Ігор Гостенко (38 кг) і Назар Сороколетов (47 кг).
До речі, для одного з новоспечених чемпіонів перемога на обласному чемпіонаті стала чудовим подарунком до власного дня народження. Йдеться про Віталія Нагорнюка, якому 3 грудня виповнюється 12 років. Користуючись нагодою, тренерський штаб у складі А.Г. Пукаса, А.В. Назарчука, Р.М. Савчука та І.Б. Савіна щиро вітає свого вихованця — чемпіона області, чемпіона й призера всеукраїнських турнірів, учасника міжнародних змагань — із днем народження й бажає талановитому спортсмену міцного здоров’я, успіхів у навчанні й високих спортивних досягнень.