www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


ДВАНАДЦЯТЬ КАНДИДАТІВ У МЕРИ. НА ПЕРСПЕКТИВУ

24 Жовтня 2008 | Оприлюднив: | 791 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На минулому тижні в Новограді-Волинському було проведено низку заходів, що мали на меті поінформувати учнів старших класів про особливості роботи органів місцевого самоврядування. У середу, 15 жовтня, відбувся, так званий, день відкритих дверей у Новоград-Волинському «Білому домі», під час якого суспільно активна молодь — здебільшого голови шкільних парламентів — поспілкувалася із очільниками міської влади: секретарем міської ради Володимиром Федорчуком, заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником начальника управління житлово-комунального господарства Василем Матвійчуком.
Наступного дня школярі зустрілися з міським головою. За сценарієм зустрічі, дванадцять старшокласників виступили із п’ятихвилинними доповідями на тему: «Якби мером був я…». Проблеми, порушені учнями, не позбавлені актуальності — йшлося про екологію і довкілля, стан доріг, організацію дозвілля молоді — проте відчувалося, що більшість із молодих доповідачів переоцінюють потенціал міської влади, подекуди вважаючи, що фінансові можливості бюджету нашого міста ледь не безмежні. Тим не менше, діючий мер з інтересом вислухав «передвиборчі програми» дванадцяти молодих активістів, час від часу щось занотовуючи собі в блокнот.
Виступаючи із заключним словом, Микола Боровець подякував учням за їхню активну громадську позицію і пообіцяв, що кращі пропозиції будуть враховані при розробці програми соціально-економічного розвитку міста на 2009 рік.
Більше того, мер оголосив про «ярмарку проектів», яка, на думку Миколи Боровця, повинна зацікавити молодь Новограда-Волинського. Іншими словами, учням і студентам запропоновано долучитися до вирішення міських проблем у сфері благоустрою, розробляючи відповідні проекти. Як приклад, було згадано про реконструкцію джерела, що поблизу музею Лесі Українки. Цю роботу виконано з ініціативи школярів третьої школи. Реалізація кращих проектів буде здійснена за кошти міської ради.

Олег БРЮХАНОВ
  1. 1 коментар в статті “ДВАНАДЦЯТЬ КАНДИДАТІВ У МЕРИ. НА ПЕРСПЕКТИВУ”

  2. Написав: kentavr 12.02.2009 | Відповісти

    Цитувати

    м..да.. джэрэло конечно самый лучший проэкт(… реалізація … буде здійснена за кошти міської ради), тем более маеток мера рядом. У нас бювет напротив его дома в центре уже есть, теперь “джэрэло” возле зелёного домика будет, тем более что это благое дело с именем Леся Украинки. А автор идеи – это уже как минимум мэр, ато с такой идейной хватой прямая дорога в президенты!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: