www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


«ХТО Ж ЙОГО ПОСАДИТЬ?! ВІН ЖЕ — ПАМ’ЯТНИК!»

24 Лютого 2012 | Оприлюднив: | 385 просмотров
5 votes, average: 2,60 out of 55 votes, average: 2,60 out of 55 votes, average: 2,60 out of 55 votes, average: 2,60 out of 55 votes, average: 2,60 out of 5 (5 оценок, в среднем: 2,60 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

55 фотографій отримала редакція на конкурс «Я пам’ятник собі…». Рівно стільки ж — захоплюючих історій про відпочинок наших городян у різних містах та інших країнах, про їх враження від цікавих подорожей. А головне, що усе це увічнено на світлинах, які, завдяки нашим активним читачам, побачив увесь Новоград!
Після довгих дебатів (погодьтеся, багато фотографій заслуговують на головний приз), переможцем ми ­визнали найоригінальніший фотознімок — він найбільш влучно відповідає назві конкурсу. Надіслав його Андрій Андрійович Ключник, який у 1993 році побував у Афінах. Тут зображено постамент, на який може стати кожен бажаючий — таким чином, створивши собі коханому (!!!) пам’ятник.
Ну, хто з нас не мріяв би про те, аби нащадки увіковічнили його власну персону? А тут — суперова для цього нагода! Ще й за життя! До речі, щоб не довелося для цього їхати в Афіни, пропонуємо місцевій владі розглянути ідею створення такого пам’ятника у Новограді. Тим паче, що влада давно виношує ідею створення оригінального пам’ятника у місті…
Редакція газети «Звягель» запрошує переможця Андрія Ключника для отримання головного призу — цифрового фотоапарата!

  1. 1 коментар в статті “«ХТО Ж ЙОГО ПОСАДИТЬ?! ВІН ЖЕ — ПАМ’ЯТНИК!»”

  2. Написав: Vse 13.03.2012 | Відповісти

    Цитувати

    хахах

Вы должны войти что бы писать комментарии.