ЗМІНА КАРАУЛУ

Вперше за декілька останніх років у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки в особистому заліку змінився лідер — колегіант Олександр Смоляр вирвався уперед, потіснивши одного з фаворитів і багаторазового переможця, також учня колегіуму Сергія Хом’яка. На попередніх змаганнях Сергій набрав 82 бали, а Олександр, котрий тоді став другим, — 67. Цього разу Сергій Хом’як повторив досягнення Олександра, але той свій результат покращив і, вибивши 76 балів, здобув перше місце. Трійку призерів серед юнаків замкнув учень ЗОШ №5 Іван Халезжі (61 бал).
В особистому заліку серед дівчат перемогла учениця ЗОШ №3 Жанна Семенюк (62 бали). Всього на два бали гірший результат показала Дар’я Заруцька з колегіуму. Учениця шостої школи Діана Ягодинська, поціливши 49 балів, посіла третє місце.
Переможець і двоє призерів у особистому заліку забезпечили команді колегіуму під керівництвом Олександра Іванова беззаперечне перше місце (203 бали). Набравши 156 балів, друге місце здобула команда ЗОШ №5 (тренер Анатолій Тарасенко). Відставши на 4 бали від другого призера, на третьому місці розташувалася команда гімназії (тренер Сергій Наумович). Всього у міських змаганнях взяли участь 12 команд, що представляли 11 навчальних закладів міста.
У районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, учасниками яких стали 18 команд, перемогу святкували юні стрільці з Федорівської школи, котрі займаються під керівництвом голови первинної організації Миколи Пінчука. Їхній командний результат — 122 бали. Друге місце посіла команда Городницької школи (117 балів, голова первинної організації Алла Поліщук). Третє — команда Пилиповицької школи (103 бали, голова первинної організації Віктор Шпунтов).
В особистому заліку серед представників районних навчальних закладів призові місця розподілилися наступним чином: перше — Сергій Фільчук (с.Пилиповичі), друге — Ярослав Михайлишин (с.Красилівка), третє — Сергій Бондаренко (с.Нова Романівка).
Переможці й призери змагань отримали пам’ятні відзнаки й подарунки. Кращі з них захищатимуть честь міста на обласних змаганнях, що відбудуться 28 квітня.
Змагання були проведені згідно з календарним планом спортивно-масових заходів Новоград-Волинської районно-міської організації ТСОУ на 2012 рік та з метою популяризації стрілецького виду спорту, а також — з нагоди Дня захисника Вітчизни. Новоград-Волинська РМО ТСОУ висловлює вдячність директору колегіуму К.Д.Седлецькій та викладачу колегіуму О.О.Іванову за ­допомогу.