www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


ПРОКЛАДАВ ВОДОГІН – ВИЯВИВ АРСЕНАЛ

31 Жовтня 2008 | Оприлюднив: | 624 просмотров
3 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 5 (3 оценок, в среднем: 3,67 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Цими днями на території мікрорайону «Морське», в тій його частині, де нині йде активне житлове будівництво, було виявлено справжній арсенал часів Другої світової війни – 83 артилерійські снаряди 45-го калібру. Снаряди знаходилися приблизно на півтораметровій глибині, і невідомо скільки б ще часу пролежали в землі, аби не виникла потреба проводити в цей мікрорайон водогін. Саме під час копання траншеї небезпечний «скарб» помітив працівник екскаватора. Він же й повідомив місцевих МНС-ників про свою знахідку.
Фахівці групи піротехнічних робіт головного управління МНС України в Житомирській області кваліфікували снаряди як такі, що повністю споряджені. Іншими словами – будь-які необережні дії з боку місцевого населення могли призвести до вибуху. На щастя, трагедії не сталося – снаряди того ж дня були утилізовані на спеціальному полігоні.
Рятувальники вкотре нагадують: при виявленні підозрілих предметів, що схожі на вибухівку, в жодному разі не потрібно намагатися щось із ними робити самостійно. Потрібно огородити місцезнаходження предметів від втручання сторонніх осіб та якнайшвидше повідомити правоохоронні органи або місцеве представництво МНС.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: