www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


«ЛЮДИ ПАДАЮТЬ У ЧЕРЗІ ЗА ЛІКАМИ…»

30 Березня 2012 | Оприлюднив: | 365 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

ЦЕНТРАЛЬНА АПТЕКА ЗАПРОВАДЖУЄ ГРАФІК ВИДАЧІ ЛІКІВ ЗА ПІЛЬГОВИМИ РЕЦЕПТАМИ
Нещодавно редакція газети «Звягель» отримала ­листа від нашого читача Лавреновича, у якому йдеться про відпуск медикаментів за пільговими рецептами: «Просимо допомогти нам, жителям Новоград-Волинського району, отримати пільгові ліки 1 числа кожного місяця у центральній аптеці №217. Постійно там збираються люди з усього району — до 200 осіб — усі категорії інвалідів, чорнобильців, афганців, «сердечників», інвалідів війни. Люди не витримують, падають у черзі, викликаємо «швидку»... Скільки можна терпіти це знущання? Невже складно вивісити графік, наприклад, чорнобильці отримують першого числа, інваліди війни — другого, «сердечники» — третього?».
Відповісти на поставлені у листі питання редакція попросила завідуючу ЦМРА №217 Тамару Романівну САХНЕНКО:
— Звичайно, ситуація із пільговими рецептами — складна. І викликано це, насамперед, головною причиною — браком коштів на відшкодування пільгових рецептів. Як тільки влада перераховує кошти, — ми одразу починаємо видавати ліки. Оскільки фінансується у рази менше від потреб населення, — виникає ажіотаж, утворюються черги. Як це не прикро, але і «швидку» іноді доводиться викликати, адже у черзі стоять справді хворі люди.
Що робити в такій ситуації? Ми ж не маємо права відмовляти хворим, особливо, якщо у них рецепт на руках, виписаний лікарем. Обговоривши ідею, запропоновану вашим читачем Лавреновичем, адміністрація аптеки, починаючи з квітня, вирішила для покращання обслуговування пільгових категорій населення розробити графік відпуску за пільговими рецептами (згідно з виділеними коштами).

Підготував Олександр ГЕМБАРСЬКИЙ

Дата відпуску

Категорії хворих

2-го числа Інвалідам та учасникам війни, особам, яким передбачено пільги згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни»
3-го числа Особам, які мають психічні захворювання (шизофренія)
4-го числа Особам, які мають епілепсію
5-го числа Інвалідам дитинства та інвалідам праці
6-го числа Особам, які мають бронхіальну астму, ревматоїдний артрит, перації на серці, онколонічні захворювання
7-го числа Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
  1. 2 коментарі в статті “«ЛЮДИ ПАДАЮТЬ У ЧЕРЗІ ЗА ЛІКАМИ…»”

  2. Написав: hONOR 04.04.2012 | Відповісти

    Цитувати

    можна ж в інтернеті заказувать все! і ліки!

    admin ответил:

    запрещено у нас законом лекарства через инет продавать…

Вы должны войти что бы писать комментарии.