www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


ЗАВДЯКИ НАПОЛЕГЛИВОСТІ ТА ПРАЦЕЛЮБСТВУ МОЖНА ДОСЯГТИ СВОЄЇ МЕТИ

01 Червня 2012 | Оприлюднив: | 590 просмотров
2 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 5 (2 оценок, в среднем: 1,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Саме такі слова прозвучали з вуст Голови Верховної Ради України Володимира Литвина на зустрічі з молоддю Новоград-Волинського міста та району, Баранівського, Ємільчинського та Червоноармійського районів, що відбулася 26 травня у Новоград-Волинському міському Палаці культури. Цього дня тут зібралися найуспішніші та найталановитіші молоді люди Полісся, кожен з яких мав власні вагомі досягнення в різних галузях — у науці, культурі, спорті, олімпіадах та інших конкурсах і змаганнях обласного і державного рівня. І саме для того, щоб підтримати молоді таланти, щоб «окрилити» тих, хто вже в юному віці наполегливо і цілеспрямовано йде до своєї мети, Володимир Литвин вручив гранти Благодійного Фонду «Майбутнє Полісся» обдарованим дітям, а також відзначив за особливі успіхи та новаторський підхід у навчанні освітян нашого регіону.
Цінні подарунки від Володимира Михайловича отримали і працівники Новоград-Волинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста (керівник Валентина Константинова), яка, за результатами своєї діяльності, визнана кращою в області. Крім того, ця організація отримала в подарунок від Фонду «Майбутнє Полісся» комп’ютерну техніку та фінансову допомогу на придбання меблів.
Допомогу від Фонду також отримали і чотири багатодітні сім’ї Новоград-Волинщини.
Відповідаючи на запитання молоді про складові успіху, Володимир Литвин зауважив, що, крім наполегливої праці, потрібно ще й вміти відстоювати свої переконання, трудитися над формуванням власної особистості, не пливти за течією і не йти за натовпом, а завжди обирати складніший шлях, йти до істини, долаючи перешкоди, аби здобути перемогу.
Керівник парламенту особливо наголосив на тому, як важливо зберігати в душі любов до рідної мови, шанувати батьків, адже завдяки цьому відбувається становлення людини, формування її особистості, життєвих поглядів і критеріїв.
Володимир Михайлович пообіцяв, що буде продовжувати допомагати тим, хто цього потребує, всіляко підтримуватиме своїх земляків, «бо усе життя тримаю у своєму серці незгасну любов до рідної землі, що стала колискою мого дитинства, до сільських стежин, якими бігав босоніж і що вели до школи, до першої вчительки, до земляків».

Лариса ГЕМБАРСЬКА
 1. 3 коментарі в статье “ЗАВДЯКИ НАПОЛЕГЛИВОСТІ ТА ПРАЦЕЛЮБСТВУ МОЖНА ДОСЯГТИ СВОЄЇ МЕТИ”

 2. Написал: Максім Алексейчук 03.06.2012 | Ответить

  Цитировать

  скількі це будете друкувати?? народ і так все знає.

  героя нашли

 3. Написал: Т... Оксана 05.06.2012 | Ответить

  Цитировать

  Да, знайшли, і нехай друкують, тому що не всі мають змогу знати про все що робиться на Батьківщині!

 4. Написал: Максім Алексейчук 28.06.2012 | Ответить

  Цитировать

  Я про сивого нашого героя

  перед виборами почав активно згадувати про наше місто. особливо в газетці це помітно.

  п.с.
  я теж не на батьківщині

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:,