www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


СМІШАРИКИ ДЛЯ НОВОГРАД-ВОЛИНЦІВ

27 Липня 2012 | Оприлюднив: | 399 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Такими мультяшними героями прикрасили вихованці школи «Лідер» Палацу шкільної молоді козирки вікон підвального приміщення на будівлі Укр­телекому. Ініціатором у такий спосіб прикрасити місто, створити позитивний настрій є міський голова, а от ідея розмалювати саме такими цікавими персонажами належить дітям. Незважаючи на канікули та відпочинок, шестеро вихованців «Школи лідера» Палацу дітей та молоді на чолі із керівником Оленою Костюк та мамою одного із вихованців Русланою Гуцалюк відгукнулися на прохання керівництва ВАТ «Укртелеком» та взялися за фарби і пензлі, аби створити святковий настрій всім перехожим, а особливо малечі. Напевне, не випадково юні художники вирішили намалювати саме таких яскравих та цікавих героїв, адже Смішарики — це дружня сімейка кумедних круглих персонажів, кожен з яких має свою історію і свій характер. Цей мультик із задоволенням дивляться і малеча, і батьки. До того ж у «Смішариках» немає жодного негативного персонажу — це добрі позитивні дитячі мультгерої, які несуть радість, свято, яскраві незабутні враження у життя дитини. У кожного з них — своє бачення навколишнього світу і свої способи його пізнання. Відразу після «поселення» цих персонажів на будівлі у центрі міста діти із захопленням розглядали улюблених Бараша, Кроша, Нюшу, Лосяша та інших. Керувала художнім процесом талановита звягельчанка — учениця 8-го класу Вікторія Горобей, а допомагали їй Олена Шевчук, Тарас Лавренюк, Андрій Черниш, Олександр Гуцалюк.
Дякуємо дітям за гарні ідеї та допомогу у прикрашанні міста. Хочеться, щоб такі вчинки надихали й інших на подібне, а залишені намальовані персонажі піднімали настрій та розвеселяли як дітей, так і дорослих.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради
  1. 1 коментар в статті “СМІШАРИКИ ДЛЯ НОВОГРАД-ВОЛИНЦІВ”

  2. Написав: nvinfo 02.08.2012 | Відповісти

    Цитувати

    Хорошая идея

Вы должны войти что бы писать комментарии.