www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


НАШІ ЛЮДИ — НА ПРИЙОМІ КОРОЛЕВИ ШВЕЦІЇ У НОБЕЛІВСЬКІЙ ЗАЛІ

07 Вересня 2012 | Оприлюднив: | 196 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Яка жінка не мріє про ­вишукану атмосферу балу? Для успішних — це реальністьНечасто наші українці бувають у Стокгольмській ратуші, де з 1901-го року вручають премії нобелівським лауреатам. А щоб таке трапилося із кимось із новоград-волинців… І ось, нарешті, це сталося! Днями зі Швеції повернулася Ірина Солох із Новограда-Волинського. Звісно, Нобелівську премію вона там не отримала, але разом з представниками шестидесяти країн світу побувала на прийомі у королеви Швеції.
Такий масштабний захід відбувся для «золотих директорів» косметичної компанії «Оріфлейм» з усього світу, на честь 45-річчя компанії. А до зали нобелівських лауреатів лідерів запросили невипадково — потрапити на наймасштабніший в історії компанії захід стало блискучою мотивацією для тисяч людей, заслуги яких шведи прирівняли до найвищого рівня пошани.
— Поїздка тривала сім днів, — розповіла Ірина. Вражень отримала безліч, адже не кожен день доводиться спілкуватися із королевою. До речі, шведи і українці, — відзначила звягельчанка, — схожі щирістю і відкритістю, навіть на офіційному прийомі перших осіб держави між ними відчувалася особливо дружня атмосфера.
Досі нікому з новоград-волинців не доводилося бувати у нобелівській ратуші— Де в Україні можна побачити фотографії сім’ї Януковича? Хіба що ексклюзив у «жовтій пресі», — поділилась враженнями наша землячка. — А у Швеції сімейні фотографії королівської родини можна купити на кожному кроці, і шведи із задоволенням це роблять. Королева навіть подякувала нам російською, бо кількість учасників з Росії та України була найбільшою — 427, загалом приїхало 10 тисяч людей!
— На прийомі нас частували улюбленими королівськими стравами. Неперевершений суп із морепродуктів особливо сподобався. Усе було дуже вишукано: жінки — у вечірніх ­сукнях, чоловіки — у ­фраках, атмосфера справжнього балу… Після таких поїздок і зустрічей з’являються нові емоції, плани, які не терпиться розпочати втілювати у життя!

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: