www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


СЕКРЕТИ УСПІХУ — ВІД ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА

14 Вересня 2012 | Оприлюднив: | 284 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

11 вересня наш земляк, Голова Верховної Ради України, академік Національної Академії Наук України Володимир Литвин прочитав лекцію про те, як стати успішним молодим новоград-волинцям — учням та студентам, які через рік-другий будуть обирати свій самостійний шлях у житті. Зрозуміло, як важливо не помилитися на цьому шляху, і поради успішного, знаного на весь світ політика та державного діяча юні звягельчани слухали з особливою увагою.
Варто зазначити, що це були швидше навіть не лекції у звичному для нас офіційному форматі, а щире, просте і душевне спілкування — Володимир Михайлович розповів про власний життєвий шлях, про те, як став політиком, про свої погляди на прості і звичайні речі — стосунки в родині, кар’єру, навчання. Спілкування це було надзвичайно теплим, довірливим — кількасот молодих людей, які завітали на ці дві зустрічі зі спікером в зали промислово-економічного технікуму, а згодом — у ЗОШ №4, слухали виступ Володимира Литвина дуже зацікавлено і уважно — неначе на одному подиху, а запитання ставили ті, які найбільш турбували і з якими звертаються, зазвичай, до людини, котру поважають і якій довіряють.
Відкриваючи власні секрети успіху, Володимир Литвин зазначив, що найголовніше в житті — це сім’я, яка підтримує тебе у всіх життєвих ситуаціях, хороша освіта і педагоги, які допомагають цю освіту здобути, а також важливо поставити в житті перед собою мету і досягати її.

Записала Лариса ГЕМБАРСЬКА
  1. 1 коментар в статті “СЕКРЕТИ УСПІХУ — ВІД ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА”

  2. Написав: nvvetal 20.09.2012 | Відповісти

    Цитувати

    Бугага!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:,