www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Тримаєте в руках газету? Отже — кінець світу не настав!

21 Грудня 2012 | Оприлюднив: | 136 просмотров
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Не лякайтеся! Загрозлива ілюстрація — це всього лише колаж, навіяний тлумаченням пророцтва народу майя. І, якщо таких страшних катаклізмів із нами сьогодні не сталося, значить людство успішно пережило ще одну пророчу дату — 21.12.2012. Одні в її очікуванні піддавалися паніці, інші — скептично споглядали за метушнею перших навколо приходу «кінця світу». Зрештою, кожен залишився, як кажуть, при своїх, а життя продовжується далі.
І продовжується не тільки життя (що саме по собі надзвичайно добре), а й передплата на обласні та районні видання. Тобто, включно до 27 грудня, ви, шановні читачі, маєте можливість передплатити ваш улюблений «Звягель».
Адже газета «Звягель» — це завжди свіжий погляд на події в місті і районі. Неупереджені журналістські розслідування, буденне — під незвичним кутом, актуальна офіційна інформація, власний погляд журналістів на події, а також безліч корисної всячини, що посприяє у роботі та розрадить на дозвіллі.
P.S. До речі, сценаріїв «кінця світу» існує безліч — людство полюбляє фантазувати на такі теми. Але краще вірити у найбільш віддалений у часі від нас. Науковці підрахували, що нашій планеті точно буде гаплик приблизно через…
4-5 мільярдів років. Кажуть, що тоді Сонце стане червоним гігантом і спалить усе, включно із Землею. Але ж то буде так не скоро, що свічками, сірниками та гречкою забивати комори ще занадто рано. Краще запасіться «Звягелем» на найближчий рік — користі точно буде більше.

Олег БРЮХАНОВ
Автор ілюстрації Євген ЛУКОНІН
  1. 1 коментар в статті “Тримаєте в руках газету? Отже — кінець світу не настав!”

  2. Написав: nvinfo 26.12.2012 | Відповісти

    Цитувати

    Конца света нет и хорошо 🙂

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: