www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Є новий спортивний зал! Чекаємо нових перемог

28 Грудня 2012 | Оприлюднив: | 633 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Минулої п’ятниці колишній кінотеатр імені Щорса остаточно набув вигляду молодіжного спортивно-розважального комплексу. Рівно рік тому у добротній будівлі у центрі міста, яку новоградці «по-старинці» називають кінотеатром, створено Молодіжний центр. І ось, 21 грудня, в одному з приміщень центру, яке ще відносно недавно слугувало місцем для проведення дискотек і виставок-розпродажів, відкрито спортивний зал. Непересічну подію в житті міста вшанував увагою міський голова, депутати міської ради, спортивний бомонд міста.
Напередодні відкриття, у четвер, місцеві працівники МНС старанно і ретельно, за допомогою спецтехніки, очистили покрівлю будівлі від велетенських бурульок, що висіли тут ще з початку снігопадів і холодів. Хто не знав про відкриття — міг би здогадатися: завтра у цій будівлі відбудеться щось важливе і значиме.
На важливості події наголошував кожен із виступаючих. «Коли мене запитують: що таке щастя, я відповідаю: ось воно щастя — перерізати стрічки, відкриваючи важливі для міста промислові чи соціально-культурні об’єкти», — зауважив міський голова Володимир ЗАГРИВИЙ. «Вперед — у 2013 рік, який буде для міста кращим, ніж попередній», — у кожному виступі міського голови звучав оптимізм.
Із вітальними словами виступили віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Олег Осецький, голова постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та туризму Віктор Мельник, депутат міської ради Сергій Усенко, намісник Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз та інші. Лейтмотивом виступів прозвучали побажання для тренерів і молоді й надалі досягати високих спортивних результатів, а також надія, що молодіжна активність із відкриттям подібних об’єктів дедалі більше буде спрямована у правильне русло.
У новоствореному спортивному залі встановлено сучасний боксерський ринг. Президент міської федерації боксу Леонід Плісак, який багато років уболівав, аби в місті нарешті з’явилася інфраструктура такого рівня, покладає надії, що відтепер у нас можна буде проводити представницькі турніри з боксу та інших видів єдиноборств. «Будемо виправдовувати покладену на нас, спортсменів, високу довіру», — подякувавши владі, відповів на привітання й побажання Леонід Плісак.
Спортивний зал — доволі широкопрофільний. Тут матимуть змогу відточувати свою спортивну майстерність представники багатьох видів бойових мистецтв, що власне вони й продемонстрували у показових виступах.
Безкомпромісні бої у рамках першого чемпіонату міста з боксуА наступного дня місцеві вихованці секції боксу випробували боксерський ринг по-справжньому. Тут було проведено перший чемпіонат міста з боксу.
Залишається додати, що на переоблаштування будівлі колишнього кінотеатру під Молодіжний центр було витрачено близько двох мільйонів гривень.

Олег БРЮХАНОВ
Фото Володимира ПОТАЙЧУКА
  1. 1 коментар в статье “Є новий спортивний зал! Чекаємо нових перемог”

  2. Написал: coment 29.12.2012 | Ответить

    Цитировать

    Молодци!!! Спасибо властям за такой подарок городу.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: