На чемпіонат України — з оптимізмом

Одразу двоє вихованців відділення важкої атлетики Новоград-Волинської ДЮСШ стали переможцями відкритого чемпіонату Хмельницької області серед юнаків і дівчат, що відбувся 7 вересня у містечку Понінка.
Змагання проводилися у двох вікових групах — до 13 й до 15 років. Найкращий результат продемонстрував гімназист Олег Ніколаєнко, котрий у ваговій категорії 50 кг у сумі двоборства підняв 116 кг! Він, а також Олена Дубинська, учениця ЗОШ №8, стали чемпіонами турніру.
Другі місця посіли Олександр Ковальчук (ЗОШ №3) і Марина Горшкольова (колегіум). Треті місця — Олег Мусієв і Діана Філіна (обоє — ЗОШ №8). Загалом команда з Новограда-Волинського делегувала на змагання десять важкоатлетів.
Нині вони разом із іншими вихованцями відділення під керівництвом тренера-викладача ДЮСШ Валерія Постіженка готуються до чемпіонату України, який пройде з 17 по 21 вересня у Тернополі.