www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Інший погляд на життя, або Через злидні… та в ЄС!

20 Вересня 2013 | Оприлюднив: | 129 просмотров
4 votes, average: 1,25 out of 54 votes, average: 1,25 out of 54 votes, average: 1,25 out of 54 votes, average: 1,25 out of 54 votes, average: 1,25 out of 5 (4 оценок, в среднем: 1,25 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Ні, панове! Час не змінює людей… Все дуже просто — людина пристосовується під час. Та й то — не кожна…
«Устами младенца глаголит истина», — говорить російське прислів’я. Уявіть собі, тримаючи в руках місцеву газету, восьмирічна дитина промовляє наступне: «Пам’ятники взагалі чіпати не можна, тому що слово «пам’ятник» походить від слова «пам’ять». Цю газету треба показати в міліції або в прокуратурі. Хоча ні… Я все зрозумів — вони всі заодно… Мама! А хто зносить пам’ятники? Напевно, це роб­лять бізнесмени. Бо техніка дорого коштує…»
Вважаю, що коментарі до цього дитячого роздуму будуть зайвими. Додам тільки — так висловився правнук визволителя нашого міста від фашистських загарбників, пра­внук почесного громадянина міста Миколи Григоровича Січевського.
Шановні місцеві народні депутати, ви залучились підтримкою націоналістів — людей хворих… Бо людина зі здоровим глуздом не буде пишатися чорним прапором, під яким «бандерівці» катували своїх же українців.
Шановні редактори місцевих газет! Ви так переймаєтеся ганебною подією нашого міста від 26 серпня! Для вас знесення пам’ятника — це велике досягнення незалежної України.
Шановні демократи! Ви так рветесь в ЄС! Але не знаєте, що рівень «достатку», як зараз модно казати, пересічного громадянина України — дуже низький. В якій ще європейській країні заробітна плата у розмірі 100-120 доларів вважається нормою життя? У якій ще країні скажуть: «Ви не малозабезпечена родина, бо ви — працюєте, а 2000 грн. сімейного місячного бюджету достатньо, щоб утримувати себе та ще двох дітей».
Шановна громадо міста! Кожен із нас бачить те, що хоче бачити. Хтось 26 серпня помітив лише одного противника — «велосипедиста», а я, наприклад, побачила сотні невдоволених людей. І бачу їх кожен день. Повірте, я маю широке коло спілкування — робота у мене така.

Олена ТИМОШЕНКО (Січевська), м.Новоград-Волинський

Від редакції. Друкуючи цей лист практично в оригіналі (за винятком декількох правок, які жодним чином не вплинули на зміст), редакція не має на меті розпалювати чергову дискусію між «правими» і «лівими». Всі, хто мав бажання висловитися на сторінках газети з приводу перенесення пам’ятника Леніну, свого часу скористалися цим правом. До того ж, питання вирішене.

 1. 14 коментарів в статті “Інший погляд на життя, або Через злидні… та в ЄС!”

 2. Написав: sirrah 22.09.2013 | Відповісти

  Цитувати

  это клиника…

 3. Написав: Alex474 22.09.2013 | Відповісти

  Цитувати

  О да, ленін багато хорошого зробив, зі сталіним разом, не катували нікого, не садили в тюрми.

  От зараз свідомі і викорінюють комуняк.

  Про це можна багато говорити, але що це дасть?

  admin ответил:

  про это они не хотят говорить…

 4. Написав: Ksuha 22.09.2013 | Відповісти

  Цитувати

  Ой, які тільки пам’ятники не будуть зносити і “праві” і “ліві”, аби тільки відвертати увагу людей від справді НАБОЛІЛОГО!!!

  admin ответил:

  а при чем тут “увага”? снесли да и все. это заняло не много времени…

  Alex474 ответил:

  Не зносили а перенесли)))

  Ksuha ответил:

  “УВАГА” як раз при тому, що простим людям одягатись ні в шо, їдять впроголодь, освіта і медицина деградує не по дням а по часам, все йде стабільно до винищення нації, і зауважте це робить не ЛЕНІН!

  admin ответил:

  это начинает опять переходить в спор, который тут недавно печатали. я считаю, что все текущие проблемы как раз оттуда и растут. доказать легко – сравните с теми странами где не было 70 лет коммунизма.
  и связи никакой не вижу между переносом памятника и тем что людям нечего одеть. абсолютно никакой связи.

  Ksuha ответил:

  А я думаю так: хто ситий, одягнений і не думає, як би це прогодувати і влаштувати сім’ю, той береться за пам’ятники, мені ще немає 40 років(це для того, щоб ніхто не думав, що так думають лише люди похилого віку) І, повірте, таких як я дуже-дуже багато! Краще зробили б ваші “переносники” пам’ятників щось справді корисне для суспільства, аніж своїми діями розпалювати ворожнечу серед людей.

  admin ответил:

  я уверен, они кроме этого делают много полезного. тем более, что это была разовая акция.

 5. Написав: Alex474 23.09.2013 | Відповісти

  Цитувати

  оце точно шо відволікають від проблем і ще плюс грошики оприходують.

  admin ответил:

  покажите хоть одного, кого отвлекли.

  Alex474 ответил:

  мінімум трьох що тут зараз пишуть

  admin ответил:

  меня не считайте ))))))

Вы должны войти что бы писать комментарии.