www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Знай наших, «Моноліте»!

20 Вересня 2013 | Оприлюднив: | 69 просмотров
3 votes, average: 2,67 out of 53 votes, average: 2,67 out of 53 votes, average: 2,67 out of 53 votes, average: 2,67 out of 53 votes, average: 2,67 out of 5 (3 оценок, в среднем: 2,67 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

П'ятий раз делегація від Новограда-Волинського побувала у міжнародному молодіжному таборі «Моноліт» у Курській області. Загалом у складі групи було 12 чоловік: талановиті представники місцевої молоді (Георгієва Діана, Лавренюк Тарас, Гембарська Валентина, Гордійчук Дарина, Клімов Данило, Яцук Богдан, Романюк Дарина, Карпінська Анна, Гуцалюк Олександр, Гудзь Дарина, Нюкало Катерина) та керівник групи, а за «сумісництвом» — мама однієї з учасниць, Світлана Жижко.
Сьогодні «Моноліт» — це не просто табір, а постійно діюча велика молодіжна громадська організація. Вона займається реалізацією молодіжної політики не лише на території міста Курська і Курської області, Гомельської області (республіка Білорусь), міста Новограда-Волинського (Україна). До 2013 року «Моноліт» прийняв понад двадцять тисяч підлітків.
Новоградська команда «Звягель» намагалася будь-що показати своїми талантами, на що здатна Україна. Всі старанно йшли до мети, намагалися перемагати у всіх можливих конкурсах та займати призові місця.
У підсумку команда «Звягель» виборола диплом та звання почесного клубу профільної міжнародної зміни. Також завоювали багато інших дипломів, і всі — за призові місця. Нашу делегацію зустрічали дуже привітно та гостинно. Єдина українська команда користувалась популярністю серед 15-ти російських та однієї білоруської команд. Ми показали себе на всі сто відсотків, дуже задоволені поїздкою, адже вона була напрочуд вдалою. До нових звершень!

Світлана ЖИЖКО

Вы должны войти что бы писать комментарии.