www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Наказ військового комісара Новоград-Волинсько-Червоноармійського об’єднаного міського військового комісаріату «Про призов громадян міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів 1988-1995 років народження на строкову військову службу»

27 Вересня 2013 | Оприлюднив: | 237 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 9 листопада 2012 року №635/2012, із 1 жовтня 2013 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни 1988-1994 років народження, в яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Новоград-Волинський, вулиця Соборності, 74, у встановлений час із документами, що зазначені в повістках. Громадянам, які проживають у Червоноармійському районі, прибути за адресою: смт.Червоноармійськ (Червоноармійська селищна рада). Громадяни, які не отримали особистих повісток на призовну комісію, зобов’язані прибути до об’єднаного міського військового комісаріату 4 жовтня 2013 року, на 9 годину ранку, та мати при собі документи, які засвідчують особу.
4. Особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів, зобов’язані негайно повернутися до місця проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність, згідно із законодавством.

С.КАНЮКА, військовий комісар Новоград-Волинсько-Червоноармійського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник
 1. 4 коментарі в статье “Наказ військового комісара Новоград-Волинсько-Червоноармійського об’єднаного міського військового комісаріату «Про призов громадян міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів 1988-1995 років народження на строкову військову службу»”

 2. Написал: Ksuha 30.09.2013 | Ответить

  Цитировать

  Одного разу мимоволі я підслухала в маршрутці розмову, можливо, однокласників або просто друзів дитинства, які тривалий час не бачились:
  – Привіт! Як ти, що нового?
  – Привіт, так собі, ось- в армію забирають.
  -Так це ж кльово, автомат потримаємо, кашу поїмо, мені теж прийшов “лист щастя”
  – Та яке там “кльово”, у мене Альонка на 5 місяці і халтура грошовита горить,- з сумом відповів юнак.
  Як жінка і мати двох синів, я думаю, що кожен справжній чоловік повинен уміти володіти зброєю, я із власного спостереження бачу, що в армії з юнаків справді роблять чоловіків(але бувають і винятки) Але як свідома людина, я думаю, що примушуючи людину служити, держава порушує просто право ЛЮДИНИ на власні думки,бажання, прагнення

 3. Написал: niko 02.10.2013 | Ответить

  Цитировать

  Згоден, якось жалко віддавати 2 роки життя незрозуміло кому. Справжнім чоловіком можна і іншим способом стати, а хто сам не в змозі – ну то його справа!

 4. Написал: Alex474 02.10.2013 | Ответить

  Цитировать

  Зараз це не армія, а дурдом, всі друг друга ганяють

  admin ответил:

  а раньше думаешь было лучше?

Вы должны войти что бы писать комментарии.