Фінал виявився за угорцем

Учень шостої школи Ілля Процюк став срібним призером VI Міжнародного турніру із греко-римської боротьби під назвою «Кубок Довбуша», який відбувся 4-6 жовтня у місті Стрий, що на Львівщині.
Виступаючи в категорії 42 кг, Ілля пробився до фіналу змагань, де поступився борцю з Угорщини. За друге місце звягельчанин був нагороджений пам’ятним кубком і грамотою.
У ваговій категорії до 66 кг намагався пробитися у призери гімназист Богдан Хомеча, однак у боротьбі за 3-5 місця він зазнав поразки від представника Болгарії і став п’ятим.
Тренери звягельських спортсменів А.Г.Пукас і А.В.Назарчук в цілому висловили задоволення виступом своїх вихованців.
Загалом у турнірі взяли участь близько 200 борців греко-римського стилю із західних та центральних областей України, а також із ближнього зарубіжжя — Молдови, Придністров’я, Угорщини та Болгарії.