Гирьовики зі ­Звягельщини ­нагадали про себе, здобувши перше місце серед юнаків

Із дев’яти спортсменів віком до 18 років, котрі захищали кольори Новоград-Волинського району на чемпіонаті Житомирської області з гирьового спорту (Житомир, 18 березня), одразу шестеро показали результати, гідні призової трійки.
Кращими у своїх категоріях стали Микола Михнюк (Слободороманівська ЗОШ, категорія 73 кг), Євген Шакура (Чижівська ЗОШ, 85 кг) та Володимир Мовчан (Чижівська ЗОШ, понад 85 кг).
Другі місця вибороли Дмитро Суходольський (Слободороманівська ЗОШ, 73 кг) і Богдан Грач (Чижівська ЗОШ, понад 85 кг). Третє місце — в Олександра Супрунчука (Городницька ЗОШ, 73 кг).
Відзначимо також виступи Віталія Колесника з Чижівки (53 кг) та Івана Савчука зі Слободи-Романівської (63 кг), котрі посіли четверті місця.
Цих результатів вистачило, аби юнацька команда Новоград-Волинського району стала першою у командному заліку, за що й була нагороджена пам’ятним кубком.
Команда серед дорослих посіла друге місце. Тут вкотре не було рівних жіночому десанту зі Звягельщини — у категорії до 68 кг перемогла Лілія Литвинчук із Городниці, а в категорії понад 68 кг — Вікторія Степанюк із Великого Молодькова.
Діана Горецька (Городницька ЗОШ, категорія 63 кг) посіла друге місце, Вікторія Денисюк (Городницька ЗОШ, 58 кг) — третє.
У змаганнях чоловіків найкращий підсумок в індивідуальному заліку — треті місця. Їх посіли Олег Мороз (категорія понад 95 кг), Микола Шендецький (85 кг) і Олександр Матасюк (78 кг).