Рекорд області — в активі звягельчанина!

Його встановив Олександр Плохотюк у ході відкритого чемпіонату Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 15 років. Змагання проходили 5-6 квітня у Новограді-Волинському, у нещодавно зданому в експлуатацію новому спортивному залі, що розташований у підвальному приміщенні по вулиці Соборності, 7.
Олександр Плохотюк у ваговій категорії 69 кг штовхнув штангу вагою 79 кг. А серед дівчат кращою стала Таміла Бараш.
У турнірі взяли участь понад 100 спортсменів. Найкраще себе проявили господарі — вихованці тренера-викладача відділення важкої атлетики міської ДЮСШ Валерія Постіженка, котрі здобули перші командні місця як у загальному заліку серед команд міст і районів, так і серед збірних спортивних шкіл.
Слідом за командою міста Новограда-Волинського до трійки призерів увійшли команди Ємільчинського і Новоград-Волинського районів. У заліку збірних спортивних шкіл срібним призером стала Ємільчинська ДЮСШ, бронзовим — ДЮСШ Новоград-Волинського району.