Полтавський тріумф на звягельському турнірі

Минулої неділі, 13 квітня, Новоград-Волинський став місцем проведення відкритого чемпіонату Житомирської області з кіокушин-карате — турніру, що вже став для міста традиційним. Змагання відбулися у спортивному комплексі промислово-економічного технікуму. Їхніми учасниками стали представники всіх вікових категорій — від наймолодших, котрим виповнилось усього 4 роки, до ветеранів.
Загалом у турнірі взяли участь 330 спортсменів — 16 команд із 14 міст України (Новоград-Волинський і Житомир делегували по дві команди), серед яких були команди з Києва, Львова, Полтави, Рівного, Луцька, а також наші найближчі сусіди.
Цікаво, що з міста, найбільш цього разу віддаленого географічно, прибула найчисельніша команда — збірна Полтави була представлена аж п’ятдесятьма спортсменами. Саме полтавчани й здобули перше загальнокомандне місце. На другому місці розташувалася збірна Новограда-Волинського, сформована з вихованців КДЮСШ ФСТ «Спартак» та вихованців міської федерації кіокушин-карате.
В активі новоград-волинців — п’ять переможців турніру. Ними стали Юля Гедзюк (9 років, колегіум), Денис Ампульський (9 років, СШ №4), Іван Никитович (11 років, гімназія), Михайло Скиба (13 років, колегіум) та ветеран Олександр Данильчук.
Другі місця посіли Олена Капустинська, Віктор Чорний, Микола Рудий, Ілона Лось, Роман Бучовський, Богдан Матвійчук, Аліна Грищук, Катерина Запрелюк, Олег Мороз.
Треті місця — Марат Ніфтієв, Алі Дякунов, Олексій Решетник, Ірина Кулик, Юрій Гедзюк.
Головний організатор турніру, президент Житомирської обласної федерації кіокушин-карате Олександр ГОРДІЄНКО відзначив високий спортивний рівень та майстерність учасників. Зокрема, серед вихованців місцевої федерації на схвальні слова від наставника заслужили Роман Бучовський та Богдан Матвійчук, котрі проявили характер і волю до перемоги.
А спеціальний приз — мобільний телефон, а також окремий кубок отримав Денис Ампульський — за кращу техніку серед дітей.