Підростають нові чемпіони

26 квітня команда клубу карате-до «Січ» у складі 18 чоловік — представників дитячо-юнацької спортивної школи та ФСТ «Спартак» — взяла участь у традиційному міжнародному турнірі з карате «Чернівці-OPEN».
«В усіх категоріях точилася запекла боротьба, адже турнір відвідали 350 учасників, у тому числі — команда з Болгарії. Щоб пробитися до фіналів, потрібно було перемогти щонайменше у трьох-чотирьох поєдинках», — прокоментував «Звягелю» перебіг змагань тренер клубу «Січ» Вадим РИБАЧОК.
Новоград-волинці здобули шість призових місць — два перших, одне друге і три третіх.
Переможцями турніру стали Богдан Бондаренко (вікова категорія 9 років) та Віталія Поліщук (14-15 років). Друге місце посіла Аліна Карпишина (12-13 років). Треті місця — у Дмитра Іванова (12-13 років), Назара Рохманка (16-17 років) і Владислава Гаврилюка (14-15 років). До речі, Владиславу — єдиному зі звягельчан — по ходу турніру випало протистояти спортсмену з болгарської збірної.
Команда клубу «Січ» у підсум­ку — восьма серед 20 команд.