Успіх школярів на чемпіонаті дорослих

Командне четверте місце новоград-волинських школярів-легкоатлетів їхній тренер — тренер-викладач відділення легкої атлетики ДЮКФП — Олександр Універсал розцінює як безсумнівний успіх. Адже здобути його вдалося на чемпіонаті області, учасниками якого стали переважно дорослі спортсмени.
Перше місце на стометрівці і четверте на дистанції 200 метрів здобув Борис Ульянов.
Два третіх місця — на дистанціях 400 і 800 метрів — в активі Юлії Заінчковської, наймолодшої представниці новоградської команди.
Анастасія Ковальковська фінішувала четвертою в бігу на 1500 метрів. Також четвертий результат на дистанції 200 метрів продемонструвала Анастасія Марчук. Тетяна Обухова в цій дисципліні стала п’ятою, а на 400-метрівці — четвертою.
У фінальному забігу на стометрівці 6 місце — в Анастасії Марчук, 7-ме — в Анастасії Бойко.
Вже традиційно звягельчанки виграли естафету. Цього разу — 4 по 400 метрів. До речі, як зазначив тренер, серед усіх переможних естафет на турнірі ця — єдина, яка принесла команді залікові очки.