Попереду — тільки спортінтернати

На високому п’ятому місці, пропустивши вперед тільки команди спеціалізованих спортивних шкіл, завершили змагання у рамках Всеукраїнської дитячої волейбольної ліги вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ.
Команда з десяти юнаків 1999 р.н. і молодших, під керівництвом тренера-викладача ДЮСШ Михайла Олендера на попередньому етапі турніру виграла зональні змагання. Підгрупа включала юнацькі команди з міст західної і центральної України.
Фінальний раунд проходив у Києві. Тут звягельчани фінішували п’ятими після команд Дніпропетровського, Харківського (дві команди) і Київського спортінтернатів і ліцеїв. Тобто, є всі підстави стверджувати, що серед типових спортивних шкіл новоград-волинці виявили найкращу підготовку. Загалом учасниками цьогорічного волейбольного турніру стали 16 команд.
Склад новоград-волинської команди: Роман Калатинець, Олексій Петращук, Владислав Загладько, Ярослав Кравець, Олександр Криваль, Ілля Стужук, Дмитро Бобер, Тарас Гудзь, Владислав Юзьков, Роман Капустюк.