Житомирянки цього разу виявилися вправнішими

У Житомирі завершився обласний чемпіонат з настільного тенісу серед наймолодших любителів цього виду спорту. Новоград-Волинський на змаганнях представляли вихованці та вихованки ДЮСШ. До складу кожної збірної було включено 3 хлопці та 3 дівчини (2002-2003 р.н.). Усього взяли участь 11 збірних.
У командному турнірі серед тенісисток у вирішальному поєдинку зустрілись лідери цієї вікової групи — представниці ДЮСШ Житомирського району та звягельчанки. Цього разу перевага була на боці житомирянок. Юлія Коханівська, Дар’я Орлова і Настя Тихонова посіли друге місце. У тенісистів — підсумкове сьоме місце.
В особистому турнірі серед дівчат Дар’я Орлова продемонструвала досить технічну атакуючу гру і в підсумку фінішувала третьою. Це — перша бронзова медаль в активі цієї безумовно здібної тенісистки. Юлія Коханівська посіла п’ятий рядок таблиці.
У хлопців найвище досягнення в особистому розряді — в активі Максима Лавренюка (8 місце).
Збірна Новоград-Волинської районної ДЮСШ в командному заліку серед хлопців — третє місце; в особистому заліку Ігор Нестерчук — срібний призер.