www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Білоруси були здивовані, коли почули правдиві розповіді»

11 Липня 2014 | Оприлюднив: | 138 просмотров
9 votes, average: 3,22 out of 59 votes, average: 3,22 out of 59 votes, average: 3,22 out of 59 votes, average: 3,22 out of 59 votes, average: 3,22 out of 5 (9 оценок, в среднем: 3,22 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Офіційна делегація з Новограда-Волинського у складі трьох чоловік на чолі із заступником міського голови Сергієм Колотовим побувала у білоруському місті-побратимі Рогачеві, де 4-5 липня відзначали День міста.
«Зустріли нас дуже привітно, але розмов про політику не уникли. Коли почали розпитувати про ситуацію, що склалася в Україні, були дуже здивовані нашими розповідями. Адже в Білорусі домінують російські телеканали, які подають новини у вигідному їм руслі», — поділився враженнями від перебування в місті-побратимі Сергій Колотов.
За його словами, влада міста Рогачева висловила готовність прийняти біженців із України, якщо в цьому виникне потреба.
Перебування в Білорусі з офіційним візитом вкотре справило приємне враження на українців. Вони відзначили якісні дороги, рівень інфраструктури і благоустрою в сусідній країні. Особливо вразили білоруські села, в окремих із яких, що знаходяться у центрі адміністративно-територіальної одиниці, діють сучасні басейни, готелі, спортивні комплекси. Звягельчани зробили висновки, що за деякими показниками Білорусь знаходиться значно ближче до Європи, аніж Україна. Звісно, за винятком свободи слова.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.