www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Мешканці міста проти…

01 Серпня 2014 | Оприлюднив: | 120 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Ми, мешканці вул.Чернишевського, а також вул.Мамайчука, просимо газету «Звягель» звернути увагу на те, що ми — проти зрізання дерев на алеї парку по вул.Мамайчука. Це — окраса міста, яка сьогодні руйнується. Ми неодноразово зверталися з цим проханням до мера міста і його заступника, але все марно. Вже одне дерево зрізали. Мешканці Новограда-Волинського — проти цього! Тут декілька підписів, але може бути набагато більше».

Л.В.НЮКАЛО, В.А.КОВАЛЕНКО, Л.П.УШАКОВА, В.І.ХАЗАРЬЯН (всього 10 підписів)

Від редакції. З цим листом ми звернулися до М.Г.Усенка, першого заступника міського голови. Ось яку відповідь ми від нього отримали.
«Дерево породи липа, яке було зрізане по вулиці Івана Мамайчука, знаходилося на приватній ділянці. Відповідно до пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.06. №1045 «Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності та на присадибній ділянці», зрізання здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості.
Додатково повідомляємо, що дерева, які знаходяться на вищезазначеній земельній ділянці, досягли вікової межі та знаходяться в аварійному стані. З метою благоустрою та покращання естетичного вигляду вулиці, власником земельної ділянки було прийнято рішення про знесення аварійних дерев, на місці яких будуть висаджені нові».

Підготував Микола МАРУСЯК

Вы должны войти что бы писать комментарии.