Десять новоградських боксерів стали чемпіонами області

\"Десять26-28 лютого в Житомирі в спеціалізованому спортивному залі «Вікторія» відбувся чемпіонат області з боксу (всі вікові групи). У турнірі взяли участь 20 команд. Загалом — понад 200 боксерів.
Вихованці Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи та спортклубу «Євробокс» посіли друге загальнокомандне місце.
«Хоча після тривалої перерви це були перші змагання, їхній рівень — високий. У кожній ваговій категорії брали участь від 8 до 12 боксерів — серйозна конкуренція. Проводився відбір до складу збірної області на чемпіонат України у всіх вікових групах. Поряд із цим чимало спортсменів провели свої перші поєдинки й набули першого досвіду», — розповів тренер-викладач ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Леонід Плісак.
\"ДесятьСеред новоградців чемпіонами у своїх вагових категоріях і вікових групах стали Олексій Плісак, Катерина Хмельовська, Анатолій Петров, Андрій Ковальський, Давид Фіголь, Руслан Лосовський, Максим Бойко, Софія Дереженко, Павліна Левченко, Софія Левченко.
Другі місця посіли Віталій Переходюк, Єгор Білоног, Юрій Макеєв, Євгеній Сукач, Данило Бекусов, Віктор Іваникович, Ілля Іванов.
Треті — Святослав Бірюк, Максим Максимчук, Станіслав Плисак, Юрій Волков, Олексій Романюк, Денис Пешко, Вадим Михайлюк.
Фінансування участі в змаганнях здійснювалося за кошти управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.