www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Юлія Тимошенко: «Бойовики на Донбасі вбивають патріотів за розстрільними списками»

26 Вересня 2014 | Оприлюднив: | 38 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Пізно вночі стало відомо, що на окупованих територіях бойовики розстріляли двох активістів партії «Батьківщина». 32-річного Олексія Платошина та 51-річного Віктора Омельяненка.
Вони їхали в Ясинувату, щоб забрати речі. Назад не повернулися. Це — син і сват керівника нашої міської партійної організації в Ясинуватій Ірини Платошиної.
Вона знайшла розстріляну машину біля блокпосту поблизу Ясинуватої, а тіла загиблих — у морзі в Макіївці.
В Ірини — троє дітей. Розстріляли старшого. І вона не знає, як їй жити на своїй Батьківщині далі. А я не знаю, якими словами висловити співчуття родині патріотів, яких в Україні убили просто за те, що вони — українці...
Наші донецькі соратники кажуть, що у бойовиків два дні тому з’явилися розстрільні списки, за якими вони виловлюють людей. А я думаю про те, що це жах, який відбувається на вулицях українських міст на Донбасі просто зараз, поки інша частина країни радіє ілюзії перемир’я.
І я хочу звернутися до Президента та тих депутатів, які днями проголосували за закони про особливий статус захоплених територій на Донбасі та амністію бойовикам.
Ви розумієте, що ось вона — ціна вашого ганебного секретного голосування? Що це ви дали бандитам і відморозкам зі зброєю в руках відчути себе безкарними? Що це ви дали їм право складати розстрільні списки? Що це ви кинули напризволяще українців Донбасу, яких тепер відстрілюють тільки за те, що вони — за свою країну?
Що ж ви наробили? Це ж наша країна і наші громадяни! Їх не можна як кріпаків віддавати з землею... Інакше ми — не країна, а ви — не влада.
Пане Президенте, доки не пізно, скасуйте ці ганебні закони про капітуляцію Кремлю.
Інакше вони принесуть набагато більше шкоди, сліз і горя. Нам уже досить безглуздих смертей. Час встановлювати справжній мир.

Схиляючи голову перед героями, з глибокою скорботою, Юлія ТИМОШЕНКО
http://batkivshchyna.com.ua/news/20682.html

Вы должны войти что бы писать комментарии.