www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


«Усе завдяки тому, що маємо хорошого депутата»

03 Жовтня 2014 | Оприлюднив: | 216 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Все, що відбувається у нашому житті, найкраще можна оцінити у порівнянні з чимось іншим. Так і ми, журналісти, мандруючи автошляхами області — тими, що недержавного значення, і на які у держави коштів завжди було і є недостатньо, подорожуючи містечками і селищами Житомирщини та набиваючи собі гулі на ямках та вибоїнах, що їх час од часу наполегливо латають, так званим, ямковим ремонтом, з неприхованим полегшенням і радістю в’їжджаємо у Новоград-Волинський. Що-що, а дороги тут, маю на увазі насамперед в’їздні, практично європейські — рівненькі асфальтівки тихо шурхотять під колесами, дозволяючи пасажирам спокійно милуватися навколишніми мальовничими пейзажами. І тільки згодом спадає на думку — а чому тут так, чому під’їздні шляхи до міста всі капітально відремонтовані, а нещодавно, вже при такій затяжній кризі та напівпорожньому Держбюджеті, у Новограді успішно капітально відремонтували і «закрили» ще й останній проблемний — південний напрямок? Чесно кажучи, це питання час од часу поставало, і при нагоді таки запитала у міського голови — як вдалося?
Мер Новограда Володимир Загривий на мою зацікавленість відповів коротко: «Вдалося, бо маємо хорошого депутата, який постійно опікується як нашим містом, так і іншими районами свого округу. Про інші райони детальніше можуть розповісти їх керівники, а я ж говоритиму про Новоград — за останніх кілька років стільки вдалося зробити саме за сприяння і клопотання Володимира Литвина, що інші міста та містечка нам справді можуть по-доброму тільки позаздрити. А ще — правильно визначитися і обрати тих, хто працює, а не тільки гарно говорить і обіцяє. Адже, всім відомо, що про кожну людину варто судити за її справами. Конкретними справами, а таких у Володимира Михайловича — перелік величезний. Тож і не дивно, що новоградці висловлюють йому такий великий відсоток довіри на виборах.
Щодо доріг, то свого часу це і для Новограда було одне з найболючіших питань. Не потрібно далеко вдаватися в історію, аби згадати, які дороги починалися на в’їзді в Новоград-Волинський — без міцного слівця рідко якому водієві вдавалося брати такі «віражі». А це ж не один десяток кілометрів, якщо скласти всі разом докупи. І не один мільйон гривень у грошовому еквіваленті — кошти для одного міста практично не підйомні. А тут за кошти «Євро-2012» розпочалося будівництво траси «Київ-Чоп», частина якої — це новоградська об’їзна. Її зробили як лялечку — справді європейська траса, але як же жалюгідно поряд виглядали тоді міські дороги! Вибоїна на вибоїні і вибоїною поганяє!
От і звернувся мер Новограда до депутата В.Литвина з проханням допомогти у вирішенні цього питання, яке наразі вже не просто назріло, а й, відверто кажучи, перезрівало — новоградські дороги кожною новою ямкою та вибоїною просто волали про допомогу.
Зустрілися — депутат, міська влада, дорожники, помізкували. А далі, зібравши всю необхідну інформацію та документацію, Володимир Литвин поїхав до столиці «пробивати» це питання, а паралельно — проводилися переговори з македонською фірмою, яка і ремонтувала трасу «Київ-Чоп». Активно шукалися можливості вирішення непростого завдання — і вони були знайдені! Володимиру Литвину вдалося «пробити» в Автодорі виділення коштів, македонці — взялися за виконання робіт — і вже невдовзі Новоград гордо красувався гладенькими асфальтівками, покладеними за новітніми технологіями, а відповідно — підвищеної якості та значно довших термінів експлуатації.
Ось такою виявилася коротка історія доброї справи — одна з тих, що її зробив депутат В. Литвин для свого виборчого округу. Скільки за цим було клопіткої роботи, вміння переконувати, зрештою — величезного бажання зробити добро для своїх земляків, — це залишається, як то кажуть, за кадром. Наразі ж — маємо у місті стабільне теплопостачання, дороги, вуличне освітлення, якісну питну воду і багато іншого, що можна довго-довго перераховувати. Ну, а якщо говорити коротко, то все це — завдяки тому, що маємо хорошого депутата.

Олена ПОЛІЩУК
 1. 5 коментарів в статті “«Усе завдяки тому, що маємо хорошого депутата»”

 2. Написав: A0414152209 05.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  Литвин не пройде, а після цього розвалиться люстрований громадою корупційний виконком.

 3. Написав: Alex 05.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  100% не пройдет, Листвина на пенсию…!

 4. Написав: niko 05.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  100% пройде як по маслу!!!!

 5. Написав: pravda 08.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  який “добрий депутат”….. згадаймо його “добрі справи”……протягування закону про статус другої мови з порушенням регламенту прийняття законопроектів, ганебна співпраця та підлабузництво з пр, численні маєтки збудрвані за рахунок “чесно” “зароблених коштів” , причетність до “справи” Гонгадзе, а діяльність благодійного фонду литвина, скільки грошей через нього відмито? він як собакам кине декілька кісток і люди на це вкотре ведетуться…..ледь не забула а тріо литвинів….скільки ми хлопців поховали за останні місяці, хто цинічно здає наших бійців отримуючи за це величезні гроші, але цього ніхто не враховує, всі бачать лише те що цей так би мовити добрий депутат допомагає з похоронами військових загиблих в ато і кидає тисячу грн. допомоги сімям …..як низько ви впали якщо ви знову голосуаптимете за цю політичну повію!!!!!

 6. Написав: niko 09.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  при чому тут голосування, він і так пройде.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: