www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Сергій Тігіпко: «Не можна наповнювати бюджет за рахунок найбідніших»

03 Жовтня 2014 | Оприлюднив: | 74 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Холодний вересень дає людям добре відчути, що без опалення жити невесело. На жаль, пропозиції Уряду підняти ціну на газ у чотири рази нікого не втішають — як і інші законодавчі ініціативи влади.
ДИВНА ЛОГІКА
Вже зрозуміло, що ціна опалення обійдеться в рази дорожче. Влітку влада відрапортувала про реверсні поставки газу зі Словаччини. Він значно дешевший за російський. Але замість зниження ціни на газ для споживачів, «Нафтогаз» планує збільшити її у чотири рази. Це тим дивніше, якщо пригадати, що населенню, зазвичай, подається газ внутрішнього видобутку. Він дешевший за будь-який імпортний. Проте державний монополіст замість прямого продажу людям більш дешевого українського газу поставляє його через посередників. У результаті черга за дотаціями цього року зросла у кілька разів.
«Близько чотирьох мільйонів українських сімей потребують компенсації по ЖКГ, — наводить цифри лідер партії «Сильна Україна» Сергій ТІГІПКО. — І ця цифра зростає. Ситуація би змінилася, якщо б дехто поставив собі за мету змінити схему поставки газу населенню. Але влада про це не думає».
На думку політика, діючий Уряд знає лише два шляхи врятування ситуації. Перший — за рахунок «поліпшення» фінансової ситуації в країні. Це він робить за рахунок населення: скорочує соціальні пільги та запроваджує нові податки. Другий варіант — за рахунок наповнення бюджету іноземними кредитами. За цю допомогу змушені будуть заплатити наші діти.
КОРУПЦІЯ ЗАЛИШИЛАСЯ НА ТОМУ Ж РІВНІ
У «Сильній Україні» вважають, що жодний сценарій не гідний виконання. Іноземні партнери також передумали надавати кредити просто так. Аналізуючи ситуацію в Україні, іноземні експерти прийшли до висновку, що перший порив ЄС дати гроші без умов — був передчасним.
«Євросоюз дав зрозуміти, що надасть Україні кредит в один мільярд євро тільки за умови виконання ряду реформ, — нагадує Тігіпко. — Там вимагають прозорого бюджету та реальних кроків у боротьбі з корупцією. Інакше говорячи, ЄС констатує, що рівень корупції при цій владі не змінився».
На його думку, Європа дає зрозуміти, що спроби Уряду виправдати війною відсутність реформ і реальних дій по боротьбі з корупцією нікого не переконують. «Сильна Україна» говорить про це з початку літа. Партія пропонує свої плани боротьби з головними проблемами країни та свої шляхи відродження економіки. Дещо влада почула. Дещо — використала, представивши як свої розробки. Але, на жаль, багато з якими заходами запізнилися.
«Напрошується висновок, що Уряд просто не може реагувати на вимоги свого суспільства — обов’язково потрібен стусан від міжнародних партнерів, — робить висновок Тігіпко. — І це, мабуть, найгірше у всій цій історії».
ПЕРСПЕКТИВНІ УМОВИ
«Сильна Україна» не обмежується критикою — партія Сергія Тігіпка пропонує альтернативний шлях вирішення проблем.
Перш за все — боротьба з корупцією. Починати треба зі скорочення контролюючих органів. За підрахунками експертів, тільки цей крок забезпечив би економію у 24 мільярди гривень щорічно. Це, навіть, більше за суму, яку Уряд «зберіг» за рахунок скорочення соціальних стандартів. Проте чиновники, звичайно, від цієї ідеї не в захваті.
«Сильна Україна» враховує спротив та пропонує комплексний підхід. Для відродження економіки необхідно зробити декілька паралельних кроків. По-перше, підтримати вітчизняну промисловість державними замовленнями для підприємств і обмежити імпорт продукції, яку виробляють в Україні. По-друге, на дипломатичному рівні допомогти вітчизняним виробництвам відкривати нові ринки для української продукції. По-третє, вжити усіх можливих заходів для покращання інвестиційного клімату в країні.
«Звичайно, це непростий шлях, який потребує від Уряду максимум зусиль, наполегливості та професіоналізму. Шантажувати країну — набагато легше», — відзначає Тігіпко.

Олег САМЧУК
 1. 2 коментарі в статті “Сергій Тігіпко: «Не можна наповнювати бюджет за рахунок найбідніших»”

 2. Написав: pravda 08.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  не можна так цинічно брехати, ця скотина була при владі останні роки і нічого доброго для країни не зробила, окрім постійного тароторіння про федералізацію, другу рос.мову і митний союз…продажний поліичний виродок!!!

 3. Написав: pravda 08.10.2014 | Відповісти

  Цитувати

  мабуть чимало заплатили редакції звягель щоб таке надрукували!

Вы должны войти что бы писать комментарии.