Силачі продовжують збирати нагороди

18 жовтня у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з класичного пауерліфтингу (IPF) під егідою національної федерації цього виду спорту. У змаганнях взяли участь не лише спортсмени з Житомирщини, а й зі столиці.
У категорії до 105 кг, продемонструвавши загальний результат 492,5 кг, перше місце здобув Вадим Омельчук.
Також перше місце, але в категорії до 59 кг, — в Олега Стецюка. Його здобуток — 170 кг.
А от Іллі Сімчуку підкорилася вага аж 550 кг!
І це — друге місце в його категорії (до 120 кг).
Друге місце у категорії до 66 кг — в Олександра Рубанського. У свої 18 років він подолав вагу 362,5 кг, що перевищує норматив першого дорослого розряду.
Срібними призерками змагань стали 17-річні звягельчанки Олена Пилипчук і Людмила Сус.
Олена виконала норматив на І юнацький розряд. Її результат — 190 кг (друге місце в категорії до 57 кг).
А Людмила Сус, виступаючи в категорії до 63 кг, подолала сумарну вагу 220 кг, що відповідає третьому дорослому розряду.
Відзначимо, що Назар Сокол і Денис Сушицький теж виступили гідно, піднявши 312,5 кг та 335 кг відповідно, проте цього забракло, щоб потрапити у призери.
У підсумку здобутих залікових балів команді з Новограда-Волинського вистачило на друге командне місце. Тож цілком заслужено президент обласної федерації пауерліфтингу Андрій Баленков на церемонії нагородження висловив подяку тренеру команди В.А.Омельчуку за високий рівень підготовки спортсменів.