Житомирська команда з футзалу перемогла одеситів із рахунком 6:3

Команда з футзалу «ІнБев-Полісся-НПУ» здобула першу перемогу у цьогорічному розіграші першої ліги чемпіонату України. Про це повідомляє «Спортивний Житомир».
У Житомирі місцеві уболівальники святкували першу перемогу своїх улюбленців у цьогорічному розіграші першої ліги. Місцевий «ІнБев-Полісся-НПУ», розбавлений гравцями столичної команди Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, подужав гостей із Одеси, команду з однойменною назвою.
Завдяки влучному пострілу Тараса Шпички, господарі вже на першій хвилині повели у рахунку, а перший тайм могли взагалі завершувати розгромом, якби не гол у роздягальню від Максима Паутяка. У другому таймі гості мали можливість змінити хід зустрічі, коли рахунок став 4:3 на користь «ІнБев-Полісся-НПУ». Але масовані атаки гостей призводили лише до м’ячів… у ворота одеситів. У підсумку — 6:3, і Житомир святкує перші три очки у сезоні.