З допомогою звягельчан — Житомирщина перша

Дві спортсменки з Новоград-Волинського району та одна — з міста підсилили збірну Житомирської області для участі в календарному кубку України з гирьового спорту, що проходив у Києві.
Чемпіонкою у ваговій категорії 60 кг серед дорослих стала Ліля Литвинчук із Городниці, котра, виконуючи вправи 16-кілограмовою гирею, в сумі набрала 182 бали. Це, як зазначив тренер Олександр Дідовець, вище, аніж норматив майстра спорту України.
Вікторія Степанюк із с.Великий Молодьків стала другою (категорія понад 70 кг), поступившись перемогою Заслуженому майстру спорту із Запоріжжя Любові Черепасі.
Представниця міської ДЮСШ Ліля Прокопчук посіла четверте місце у категорії понад 70 кг.
А збірна Житомирської області, не в останню чергу завдяки заліковим балам, здобутим звягельчанками, фінішувала на першому командному місці.