ЮНІ ЛЮБИТЕЛІ МАЛОЇ РАКЕТКИ

Юні любителі малої ракетки, які представляли відділення настільного тенісу міської ДЮСШ, взяли участь у відкритій першості Житомирського району, де майстерністю мірялись близько 60 учасників та учасниць у двох вікових групах. На високому техніко-тактичному рівні в одиночному розряді провів усі поєдинки лідер нашої команди Артем Гороницький, котрий по праву виборов перше місце. Старався не відстати від лідера інший наш кандидат до збірної школярів міста Микола Корнієнко, однак вік його не дозволив увійти до числа призерів.
Досить стабільну гру показала в дівочому одиночному розряді Ольга Курманчук, яка стала третьою призеркою в старшій віковій групі. Серед молодших за віком тенісистів другим став Дмитро Ковнацький, третьою серед молодших дівчат фінішувала Тетяна Осипчук. Серед лідерів були наші тенісисти та тенісистки в парних та змішаних розрядах, результати яких не входили до загального заліку. А найближчої суботи, 20 грудня, буде проведений відкритий турнір з настільного тенісу серед школярів на призи, встановлені федерацією настільного тенісу Новограда-Волинського. Участь у ньому можуть взяти усі бажаючі віком від 10 до 17 років. Початок змагань у спортивному залі міської гімназії, о 10 годині.