Якщо перемоги, то нокаутом

25-26 березня у Луцьку проходив чемпіонат України з кіокушин-карате, в якому взяли участь 9 спортсменів з Новограда-Волинського.
Чемпіоном в абсолютній категорії став 15-річний учень колегіуму Михайло Скиба, котрий провів чотири впевнених поєдинки. Причому, дві перемоги з чотирьох від здобув нокаутом, ще в одному бою — відправив суперника в нокдаун.
Два поєдинки, дві дострокові перемоги і звання переможця — також у Юлії Гедзюк (колегіум, 11 років).
Як зазначив тренер Олександр Гордієнко, ці спортсмени покращили свої результати, порівняно з минулорічним чемпіонатом.
Бронзовими призерами турніру стали Денис Ампульський (11 років, СШ №4), Роман Коваленко (10 років, ЗОШ №7), Костянтин Невмержицький (13 років, ЗОШ №8) і Кирил Кучер (12 років, колегіум).
Відзначимо, що у змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів із 18 областей України та збірна команда Білорусі.
Після завершення змагань звягельчани влаштували для себе екскурсію визначними місцями Луцька, зокрема, побували у славнозвісному замку Любарта.