Клуб «Січ» вдало виступив на «Lviv open cup-2018»

Команда із 15 звягельчан (вихованців клубу «Січ» і міської ДЮСШ) побувала у Львові, де відбувся наймасштабніший турнір в історії Української федерації карате: 73 команди, 11 країн, 900 учасників. Серед гостей — представники Польщі, Чехії, Азербайджану, Білорусі, Йорданії, Чилі, Молдови, Латвії, Словаччини й Угорщини.
У такій різнобарвній компанії четверо спортсменів клубу «Січ» здобули нагороди. Переможницею стала Аліна Карпишина (вікова група 16-17 років). Друге місце посів Дмитро Коваль (14-15 років). Його одноліток — Кирил Здунюк — завершив змагання третім. Також бронза — в Олександра Дмитерчука.
Як зауважив тренер клубу «Січ» Вадим Рибачок, до складу команди на цих змаганнях, серед інших, увійшли колишні випускники клубу. Об’єднавши зусилля, вдалося фінішувати на 14-му командному місці.
Серед родзинок турніру тренер відзначив організацію прямої трансляції поєдинків на телеканалі «Xsport» та наявність великого монітора, що давав можливість глядачам переглядати повтори найцікавіших моментів.