Здобутки легкоатлетів на чемпіонаті Житомирщини

Відбувся чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків. Команду Новограда-Волинського на спортивних змаганнях представляли семеро атлетів.
Як розповів тренер-викладач Житомирської спеціалізованої ДЮСШ Олімпійського резерву Олександр Універсал, його вихованці здобули хороші результати. Володимир Корнійчук став срібним призером серед дорослих атлетів і чемпіоном серед юніорів на дистанції сто метрів. Ілля Матвійчук — срібний призер серед дорослих, чемпіон серед юнаків із бігу на 400 м, а також посів третє місце на дистанції 800 м. У Руслани Бондаренко — третє місце з бігу на 1500 м.
12-13 серпня наші спортсмени представили Житомирщину на чемпіонаті України в Луцьку. Про результати змагань читайте в наступному номері.